Montaż okien w warstwie dociepleniowej

KIK - Podstawowy kompletny system montażowy.

Nasza firma oferuje Państwu system montażu "KIK". Został on zaprojektowany, aby umożliwić stabilny oraz szczelny montaż okien. Zachowując przy tym najwyższe standardy obecnie wymagane dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. System ten jest oparty na konsolach, które umożliwiają płynną regulacje okna względem muru.

Zastosowanie bloku podparapetowego gwarantuje Państwu doskonałą szczelność oraz właściwości termoizolacyjne dolnego połączenia okna z murem, które jest kluczowym elementem montażu okien.

W skład systemu "KIK" wchodzą:

Blok podparapetowy ze wzmocnieniem stalowym.
Konsole kątowe ze śrubą regulacyjną.
Taśma rozprężna w klasie BG 1 (uszczelnienie połączenia bloku podparapetowego i ramy okna). 
Opaska ze styropianu grafitowego 100mm x 100mm (umożliwia wykonanie obramowania bocznego i górnego).
Folia wewnętrzna paroszczelna o szerokości 70mm (całej szerokości taśma pokryta jest klejem, który zapewnia optymalne przyleganie do ściany).
Folia zewnętrzna paroprzepuszczalna o szerokości 100mm + 150mm (taśma pokryta klejem w 80% na szerokości, który umożliwia dokładne uszczelnienie całego połączenia, wraz z opaskami od strony zewnętrznej).
UWAGA!

System "KIK" jest bardzo bezpiecznym rozwiązaniem, ponieważ okna są trwale połączone ze ścianą co gwarantuje w przypadku pożaru, że nie wypadną w przeciwieństwie do innych renomowanych systemów.

Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą, skontaktuj się z nami wysyłając do nas bezpośrednio formularz kontaktowy z tej oferty!